Олександрійські діти наповнили іграшками скриньку хоробрості для онкохворих пацієнтів обласної лікарні

Акцію шість років тому ініціювали волонтери Міжнародного благодійного фонду «Янгол життя»

503
кількість переглядів

Ірина Гайдук, «Кіровоградська правда»

Вихованці олександрійського танцювального колективу «Каприз» долучилися до благодійної акції «Скринька хоробрості» – зібрали розмальовки, олівці та іграшки пацієнтам гематологічного відділення обласної дитячої лікарні. Там лікуються діти з онкологічними захворюваннями. Що поклали у скриньку і яку підтримку отримають хворі дітки, дізнавалася «КП».

Дівчатка навперебій розповідають, що поклали у скриньку хоробрості.

– Я принесла пазли маленькі, а ще – маленькі іграшки. А я поклала пазли більші, там дівчинка з ведмедем. Я поділилася олівцями, щоб дітки могли малювати, тому що я сама люблю малювати, – одна з поперед одної перераховують свої подарунки вихованки танцювального колективу.

Акцію шість років тому ініціювали волонтери Міжнародного благодійного фонду «Янгол життя» у Кропивницькому. Пояснюють, скринька з іграшками морально підтримує важкохворих дітей після виснажливих процедур. Це невеличка нагорода за витримку і хоробрість.

– Ця скарбничка постійно знаходиться в маніпуляційному кабінеті гематологічного відділення обласної дитячої лікарні Кропивницького. Саме в маніпуляцій – ній дітям встановлюють катетери, беруть аналізи, роблять всілякі болючі процедури і, як винагороду за свою мужність, за свою хоробрість після цих процедур, дітки можуть взяти щось собі з цієї скарбнички, – пояснює директор із розвитку благодійного фонду «Янгол життя» Ольга Присяжнюк.

Скриньку хоробрості вихованці «Капризу» наповнювали впродовж тижня. До акції долучили і батьків. Керівниця танцювального колективу дітьми пишається. Каже, допомагати іншим – справа звична.

– У нас у колективі протягом 15 років проходить безстрокова благодійна акція «Добро починається з тебе». Потроху ми намагаємося в рамках великої акції робити маленькі такі вчинки, показуючи маленьке добро іншим людям, – каже керівниця колективу сучасного танцю «Каприз» Наталія Труш.

Волонтери підтримці вдячні. Зібране вже передали до гематологічного відділення. Водночас закликають інших долучатися до наповнення скриньки хоробрості. Як передати подарунки онкохворим дітям – можна дізнатися за телефоном: (099) 038-17-50.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.