Мер Кропивницького заперечив чутки про використання освітянських коштів на будівництво

Чутки про те, що мерія обласного центру використовує бюджетні кошти не за прямим призначенням, ширяться у соцмережах

570
кількість переглядів

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович заперечив чутки про те, що призначені на фінансування освіти кошти місто витратило на будівництво окремих об’єктів.

Про це він заявив під час зустрічі з батьками кропивницьких учнів та вихованців дошкільних навчальних закладів, повідомляє прес-служба міськради.

«Я хочу ще раз наголосити, ми жодної копійки ми не забрали з освіти і з медицини на зведення, наприклад, арки чи будівництво доріг, – сказав Райкович. – Таку тему інколи порушують у соціальних мережах. Але ці популістські заяви – неправда від початку і до кінця. Я попросив би не спекулювати на цій темі, тому що фахівці добре розуміють, що це неможливо, бо то було б грубим порушенням бюджетного законодавства».

Міський голова поставив завдання перед управлінням освіти міської ради врегулювати питання поділу класів у школах міста на групи з вивчення української мови.

Він також доручив управлінню освіти проінспектувати разом зі спеціалістами управління надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради кожен дитячий садочок та вивчити стан електричних мереж і якість обігрівачів, якими підігрівають повітря в кімнатах до відкриття опалювального сезону.

Нагадаємо, 18 жовтня у Кропивницькому вийшли на мiтинг батьки вихованцiв дитсадкiв та учнiв шкiл.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.