У Кропивницькому відкрилася виставка «Золотими стежками Ексампею» (ФОТО)

Світлини увійдуть у туристичний довідник, присвячений історії та сьогоденню Помічної

655
кількість переглядів

В обласному центрі народної творчості відкрилася виставка за підсумками фотопленеру, передає кореспондент CBN.

У серпні в Помічну завітали фотографи з десяти міст України. Вони пройшлися театралізованим маршрутом «весілля батька Махна». І не тільки фотографували, а були учасниками весілля й самі виступали в ролі моделей.

На виставці можна побачити 50 робіт. Кращі митці та учасники фотопленеру отримали дипломи та подяки від обласного департаменту культури Кіровоградської облдержадміністрації.

«Ми сьогодні ще раз впевнилися, що наша область – вона незвідана, вона має дуже багато туристичних маршрутів. Я працюю в краєзнавчому музеї, тому для мене це дуже важливо. Ми розповідаємо людям. Вони у нас питають: що у вас цікавого можна подивитись. То для себе я взяла дійсно матеріал, який я буду просувати, буду рекомендувати, ну і, звичайно, сама поїду, щоб подивитися, що це таке», – поділилася враженнями співробітниця обласного краєзнавчого музею Оксана Чонтай.

За словами голови Помічнянської ОТГ Миколи Антошика, головна мета, яку ставили перед собою організатори фотопленеру, – показати всій Україні, яка цікава історія Помічної і які гарні там краєвиди.

Наступним кроком проекту, започаткованому два місяця тому, буде створення туристичного довідника зі світлинами, які розкажуть про весілля батька Махна.

Фото Григорія Зуба, CBN

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.