Свiтова прем’єра фiльму письменника з Кiровоградщини вiдбудеться на кiнофестивалi в Індії

Премʼєра «Iсторiї Лiзи» Жовни вiдбудеться в Калькуттi

555
кількість переглядів

Свiтова премʼєра фiльму «Iсторiя Лiзи» письменника i режисера з Кiровоградщини Олександра Жовни вiдбудеться на мiжнародному кiнофестивалi у Калькуттi у листопадi.

Про це Жовна повiдомив «КП».

За словами Жовни, фiльм презентують в основнiй програмi фестивалю.

Калькутський мiжнародний кiнофестиваль проходить щороку в листопадi i є найстарiшим кiнофестивалем Iндiї.

Тим часом, у Кропивницькому вiдбудеться допремʼєрний показ «Iсторiї Лiзи». Усiх охочих запрошують в суботу, 2 листопада, до кiнотеатру «Портал».

Художній фільм розповідає про життя людей із синдромом Дауна та ставлення до них оточуючих. Одну з ролей зіграла «сонячна» кропивничанка Мар’яна Ахрарова.

«Маємо вже обмежену кількість запрошень, тож, хто бажає переглянути фільм – звертайтеся в особисті повідомлення», – зазначив Михайло Бєжан, за підтримки якого відбудеться показ.

Ранiше права на показ кiнострiчки придбала вiдома американська компанiя НВО, «Iсторiю Лiзи» покажуть у 14 країнах свiту.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.