Дорожники відзвітували, що траса з Кропивницького до Миколаївської області майже готова

Цю трасу раніше називали дорогою смерті

6386
кількість переглядів

Підрядники завершують роботи на дорозі державного значення Н-14, що поєднує Кіровоградщину з Миколаївською областю.

Як повідомили CBN у прес-службі Служби автомобільних доріг в області, майже завершили нанесення розмітки, впорядковують вбиральні, узбіччя, висаджують більше тисячі дерев тощо.

Дорожники обіцяють автомобілістам безпечний та комфортний проїзд від Кропивницького до межі з Миколаївською областю.

Ремонтувати дорогу Н-14 у межах облаcті розпочали влітку минулого року. Фінанcує роботи державний бюджет за підтримки уряду та Укравтодору.

В цілому цього року на Кіровоградщині відремонтували 53,8 км автодоріг державного значення: вісім кілометрів реконструювали, на 45,8 км зробили поточний середній ремонт, ще на восьми кілометрах – дрібний.

Ремонтні роботи на дорозі М-12 за маршрутом Кропивницький – Умань забезпечать нормальний зв’язок обласного центру з транснаціональним коридором GO Highway та коридором М-05 Київ – Одеса. Також цього року відремонтували ще п’ять кілометрів дороги на Полтаву.

Пріоритетами на 2020 рік залишаються маршрути на Стрий та на Полтаву, а також додається Криворізький напрямок, дорога Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя, а/д Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь, Н-14-1 Південний обхід м. Кропивницького, Р-10 Канів – Чигирин – Кременчуг.

У пропозиціях для робіт у наступному році також і ремонт територіальної мережі, дороги Т12-12 Новомиргород – Велика Виска, Т-12-14 Новоархангельськ – Добровеличківка – Миколаївка, Т-12-16 Компаніївка – Устинівка, Т-24-01 Городище – Шпола – Новоукраїнка – Бобринець – Устинівка.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.