У Кропивницькому стартувала масова акція зі збору підписів за початок реконструкції Набережної (ФОТО)

Громаді набридли порожні обіцянки міської влади

856
кількість переглядів

Сьогодні, 5 листопада, на вулицях обласного центру розпочалася акція, яка покликана змусити міську владу виконати обіцяне протягом кількох років – реконструювати Набережну річки Інгул.

Організатор акції – Муніципальне бюро громадського лідера Артема Стрижакова, який є ініціатором відродження Набережної Кропивницького, повідомили CBN у прес-службі бюро.

У наметах в центрі міста та у мікрорайонах стартував збір підписів за початок реконструкції Набережної.

«Ще цієї весни повинні були розгорнутися будівельні роботи, проте в мерії досі так і не розробили навіть технічну документацію. Останні три роки управлінці міста тільки роблять вигляд, що працюють над реконструкцією, насправді процес рухає лише громада. А громада вже втомилася від відмовок влади і вимагає нарешті реалізувати проект реконструкції Набережної, яку підтримали тисячі жителів», – прокоментували у Муніципальному бюро Стрижакова.

Головна вимога, під якою ставлять підписи кропивничани, – забезпечити належним фінансуванням проект і невідкладно розпочати безпосередні роботи з початком будівельного сезону вже у наступному році.

«Я беру участь в акції, тому що місту треба Набережна. І я не розумію, чому влада не чує це. Тільки говорить, що зробить. Є така приказка: обіцяного три роки ждуть, а на четвертий забувають. Але тут забути не можна. Набережною страшно ходити, а це самий центр міста. І центром містяни повинні пишатися», – сказала кропивничанка Олена Мельничук.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.