Світловодськ – єдине місто в Україні, де не розпочався опалювальний сезон

1380
кількість переглядів

У Світловодську й досі не почався опалювальний сезон, це єдине місто в Україні з такою проблемою.

Про це на засіданні Господарського суду області сьогодні, 6 листопада, заявив в. о. міського голови Світловодська Юрій Сапьянов.

У суді розглядається протиправність передачі теплогенеруючого підприємства «Світловодськпобут» з комунальної власності у приватну. За словами представника Знам’янської місцевої прокуратури, державний реєстратор з Новгородки Оксана Желікова, отримавши заяву на виправлення технічної помилки, викреслила з засновників підприємства міську раду, яка мала 50% статутного капіталу.

Через це у Світловодську тепло відсутнє не тільки в житлових будинках, а й у лікарнях, школах та дитячих садочках, які підключені до централізованого опалення.

Суддя Господарського суду Віта Кабакова задовольнила клопотання прокуратури з залучення власника підприємства як відповідача та призначила чергове засідання на 14 листопада.

З цього приводу порушили кримінальну справу та оголосили про підозру власнику й генеральному директору підприємтства «Світловодськпобут».

Нагадаємо, 31 жовтня міського голову Світловодська Валентина Козярчука відсторонили від посади. Відповідне рішення ухвалив Світловодський міськрайонний суд.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.