Олександрійські музиканти перемогли у двох престижних конкурсах

В них взяли участь мистецькі школи області, центри дитячої та юнацької творчості, вищі мистецькі заклади освіти

299
кількість переглядів

Учні та педагоги Олександрійської дитячої музичної школи перемогли у двох відомих конкурсах, передає CBN з посиланням на міськраду.

Цими вихідними у Кропивницькому відбувся VІ міжнародний фестиваль-конкурс «Сходинки до майстерності». У ньому взяли участь мистецькі школи області, центри дитячої та юнацької творчості, вищі мистецькі заклади освіти.

Олександрійську музичну школу цього року представляли Артур Тарасенко (клас Юлії Малородної) та Єва Батяшова (клас Тетяни Чекреньової). Вони отримали дипломи І ступеню у номінаціях «Художньо-творчий проект» та «Виконавець інструменталіст» відповідно.

Крім того, вихованці музичної школи взяли участь у ХVІІ всеукраїнському дитячому музичному конкурсі пам’яті Чайковського.

Серед понад 40 учасників гран-прі отримав Артур Чорний (скрипка, клас Світлани Городецької). Артура також відзначили спеціальними дипломами за краще виконання творів Чайковського та українського композитора, грошовою винагородою і річною стипендією.

Дипломи з Кам’янки привезли Катерина Чітадзе, Емілі Катюженко, Єлизавета Погоріла, Каміла Самохвал, Кіра Фіснер, Крістіна Дробязко, Валерія і Олександра Рудь.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.