У Кропивницькому комунальним підприємствам до кінця року не вистачає грошей. Багато грошей

Комісія хоче, щоб їй обґрунтували необхідність виділення коштів

930
кількість переглядів

КП «Теплоенергетик» до кінця року не вистачає 12 мільйонів гривень.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

З пропозицією виділити з бюджету додаткові кошти на зарплату людям, матеріали та паливо до членів постійної комісії з питань бюджету на їхньому засіданні сьогодні, 13 листопада, звернулась начальник управління ЖКГ міста Тетяна Савченко, передає кореспондент CBN.

Крім того, чотири мільйони потрібно КП «Універсал – 2005», 700 тисяч гривень – КП «Благоустрій». Міській аварійно-диспетчерській службі до кінця року не вистачає 484 тисячі гривень, а комунальному підприємству з утримання шляхів – 320 тисяч.

Капремонт покрівель вимагає додаткових 2,8 мільйона, внутрішньо-дворових доріг – 7,3 мільйона і капремонт мереж зовнішнього освітлення – 176,5 тисячі гривень.

За словами начальника фінансового управління міськради Любові Бочкової, фінансові ресурси бюджету міста обмежені, до того ж управління не отримало обґрунтувань необхідності виділення коштів.

Тому комісія вирішила поки взяти інформацію до відома, управління ЖКГ повинно попрацювати з фінансовим управлінням. А перед сесією комісія знову збереться та прийме рішення.

Нагадаємо, що до кінця фінансового року на заробітну плату медиків не вистачає 19,7 млн грн

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.