Кропивничанка здобула срібло на паралімпійському чемпіонаті світу з легкої атлетики

Перегляди: 1876

У Дубаї наближається до завершення Паралімпійський чемпіонат світу з легкої атлетики й щойно завершилися змагання зі штовхання ядра, в яких брали участь дві кропивничанки, передає кореспондент CBN.

У напруженій боротьбі друге місце посіла дворазова срібна призерка Паралімпійських ігор Анастасія Мисник. Наша титулована легкоатлетка показала результат 13 метрів 48 см і серед 12 конкуренток поступилася лише британці Сабріні Фортуне - 13.91.

Анастасія Мисник у п'ятій спробі штовхнула на 13.31 й вийшла в лідери. А в шостій завершальній спробі вона встановила особистий рекорд - 13. 48. У шостій спробі британка відправила снаряд на 13.91 встановила рекорд чемпіонатів світу й здобула золото.

Ще одна підопічна Олега Соколовського Вікторія Шпачинська зупинилася в кроці від п'єдесталу пошани, посівши четверте місце. Їй не вистачило одного сантиметру до третього місця.

Обидві наші землячки здобули на цих змаганнях путівки на Паралімпійські ігри до Токіо 2020 року.