Кропивницький осередок ГО «Асоціація жінок України “Дія”» відсвяткував два роки роботи (ФОТО)

На свято завітали друзі та однодумці «дієвочек»

717
кількість переглядів

Два роки роботи відсвяткував кропивницький осередок громадської організації «Асоціація жінок України “Дія”», передає кореспондент CBN.

Як розповіла лідер кропивницької «Дії» Юлія Шкурупій, два роки тому об’єдналися дев’ять жінок.

«Не через нестачу чогось, а навпаки, через надлишок енергії, знань, досвіду, ідей і через бажання робити добрі справи», – сказала вона.

Зараз кістяк організації складають 36 «дієвочек», як називають себе жінки.

Відсвяткувати другу річницю жінки зібралися у Krop:hub – громадському просторі, який нещодавно був відкритий у Кропивницькому, в тому числі за підтримки ГО «Дія».

Лише за рік кропивницькі жінки провели низку заходів проти насилля, в тому числі круглі столи та вуличні акції. Влітку розпочали безстроковий проект «Діти, народжені серцем», метою якого є влаштування у сім’ї дітей, які залишилися без батьківського піклування та любові.

Проводили конкурс графіті, благодійний турнір з бейблейду, кошти від якого передали на центр ресоціалізації військових «Смайл», акцію «Пам’ятай» на підтримку моряків, що перебували у російському полоні, акцію «Шануймо», присвячену загиблим під Іловайськом, збір канцтоварів «Школяда» для дітей. «Дієвочки» опікуються людьми похилого віку, що перебувають у будинку пристарілих, та роблять ще багато добрих справ разом з іншими небайдужими кропивничанами.

Про проект з вшанування відомих жінок міста, зокрема про встановлення барельєфу Ганні Дмитрян, відомій меценатці й засновниці лікарні Святої Анни, знають уже в Європі.

Своїх друзів та однодумців «дієвочки» запросили на свято та вручили їм грамоти, виготовлені своїми руками.

CBN приєднується до привітань.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.