На посади голів РДА на Кіровоградщині претендують 290 людей

Процес триває

1519
кількість переглядів
інтернет

Через проект LIFT на посади всіх голів місцевих державних адміністрацій Кіровоградської області надійшло 290 заявок.

Про це CBN повідомили у прес-службі ОДА.

Найбільше зареєструвалися на посади керівників Кропивницької, Знам’янської, Долинської, Олександрівської, Новгородківської райдержадміністрацій.

Проект LIFT стартував у Кіровоградській області 14 листопада. Для того щоб зареєструватися необхідно подати заявку.

LIFT – це сучасна інформаційна платформа, що дає можливість здійснити відкритий пошук чесних, порядних і відповідальних людей для керівництва місцевими адміністраціями. Особливості платформи: прозорий та відкритий відбір кандидатів; абсолютно кожен може приєднатись до проекту; після подання заявки, учасник може у будь-який момент переглянути свій статус у межах програми; кандидати комунікують з рекрутерами, проходять інтерв’ю з HR-менеджерами та перевірку СБ; якщо всі випробування LIFT пройдені успішно, кандидати потрапляють на співбесіду до голови ОДА та з представниками Офісу президента.

Під час брифінгу після апаратної наради голова обласної державної адміністрації Андрій Балонь відзначив, що «всі охочі кандидати за визначеними критеріями платформи LIFT могли подавати свої анкети, резюме», наголосивши, що «процес триває».

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.