Голова ОДА (керівник федерації легкої атлетики Херсонщини) очікує в заступники майстра спорту з греблі

Андрій Балонь приділяє увагу веслуванню на байдарках та каное

2409
кількість переглядів

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Балонь заявив, що на посаду заступника запропонував кандидатуру майстра спорту з греблі.

Про це він повідомив під час зустрічі з жителями Вільшанського району сьогодні, 22 листопада, передає кореспондент CBN.

Про це Балонь сказав після того, як представник вільшанської спортшколи попросив посприяти ремонту закладу, оскільки там готують хороших спортсменів, зокрема олімпійських чемпіонів із греблі. Однак школа, в тому числі й база для греблі, потребують якісного ремонту.

«Ми пропрацюємо це питання. Я греблею у Херсоні опікувався. І я вірю, що заступник, якого я запропонував – буде працювати, він майстер спорту з греблі. Будемо розвивати цей напрямок», – сказав Балонь.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський призначив головою Кіровоградської ОДА Андрія Балоня. Указ глави держави про це опублікували на президентському сайті «заднім числом».

До призначення Балонь був заступником голови Херсонської ОДА. Він – керівник Федерації легкої атлетики Херсонської області, приділяє увагу веслуванню на байдарках та каное.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.