Райкович вимагає посиленого контролю за станом доріг

Це стосується руху великогабаритного транспорту, паркування на узбіччях автівок тощо

470
кількість переглядів

Містом знову їздять зерновози, наголосив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді сьогодні, 25 листопада, передає кореспондент CBN.

«Ми ж не будували дороги для проїзду такого транспорту», – звернувся мер до присутніх та запропонував облаштувати пункти відстою великогабаритного транспорту, а також встановити поруч намети для обігріву, якими б могли користуватися водії.

Він зазначив: якщо потрібно встановлювати додаткові дорожні знаки, не треба чекати.

Це ж стосується розчистки центральних вулиць міста від припаркованих на узбіччях авто. Піде сніг, і комунальники не зможуть через автівки якісно розчищати дороги.

«Машини припарковані з двох сторін, проїхати неможливо. Я вже не говорю про комунальний габаритний транспорт. А зимою що буде? Треба діяти, оголошуйте по радіо, проводьте роботу. Але проїзд повинен бути. Зимою комунальна техніка повинна нормально працювати», – наголосив Райкович.

Теплоенергетики і водоканал теж повинні оптимізувати свою роботу – не чекати снігу, вважає мер міста.

«Скільки можна перекопувати вулицю Чорновола? Я повинен купити вам вузьку фрезу? Люди незадоволені, і я їх розумію», – заявив міський голова, додавши, що не можна класти новий асфальт, а потом його систематично зривати.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.