У Кропивницькому хочуть прискорити роботи з реконструкції Набережної та площі

Перші документи щодо реконструкції набережної були підписані міським головою у лютому 2018 року

1114
кількість переглядів

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович дав доручення провести прес-конференцію, де розповісти про реконструкцію Набережної.

На сьогоднішній апаратній нараді він наголосив, що всі процеси треба оптимізувати, передає кореспондент CBN.

Водночас Райкович зазначив, що такий глобальний проект не можна зробити за рік. Нагадаємо, перші документи щодо реконструкції набережної були підписані міським головою у лютому 2018 року.

Також міський голова зупинився на реконструкції головної площі обласного центру, яка, на його думку, давно на часі. «Нічого важливішого на сьогодні немає», – звернувся він до керівниці управління архітектури.

Мер вважає, що реконструкцію треба зробити таку, щоб років 50 до цього питання не повертались: «Треба вирішити питання і з установленням новорічної ялинки, і з катальпами, які всередині давно згнили».

Цього тижня Андрій Райкович має намір зустрітися з фахівцями з питання реконструкції площі Героїв Майдану, а також Фортечних валів.

Нагадаємо, до грудня управління містобудування та архітектури міськради Кропивницького повинно виготовити проектні пропозиції щодо реконструкції площі Героїв Майдану і обрахований кошторис робіт.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.