Обласна дитяча лікарня у Кропивницькому отримала сучасний освітлювач

Лампа допоможе провести 100-110 оперативних втручань різної складності

880
кількість переглядів

Сучасний хірургічний освітлювач виробництва концерну Siemens запрацював у хірургічному відділенні обласної дитячої лікарні, передає кореспондент CBN.

Прилад купили представники громадської організації «Фундація ”Течія”». Передали місцеві волонтери з міжнародного благодійного фонду «Янгол життя». Подарунок коштує 306 тисяч гривень. Загалом за два роки столичні благодійники допомогли лікарні на понад чотири мільйони гривень.

За словами директора МБФ «Янгол життя» Наталії Селецької, цей світильник не залежить від електричних мереж, працює автономно 12 годин. Його можна перевезти з однієї операційної в іншу.

«У нас урочистий день. Ми в черговий раз передаємо подарунок. На цей раз нашому нейрохірургу Олександру Володимировичу Пизіну. Про цю лампу він давно мріяв. За її допомогою операції проводитимуться з більш якісним освітленням та збільшенням», – сказала Селецька.

Як зазначив сам дитячий нейрохірург, це лампа останнього покоління, яка задовольняє всі потреби при хірургічних втручаннях – великі й маленькі, а також допомагатиме проводити медичні маніпуляції.

Вже сьогодні за допомогою нового обладнання медики провели кілька маніпуляцій. За рік, за прогнозами Олександра Пизіна, освітлювач допоможе провести 100-110 оперативних втручань різної складності, а також близько 20-30 маніпуляцій на добу.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.