У Кропивницькому відкрилася фотовиставка, присвячена жіночій оголеній красі (ФОТО)

На ній можна побачити 50 робіт відомих фотохудожників України

0
2191
кількість переглядів

У Кропивницькому сьогодні, 28 листопада, відкрилася виставка фотографій в жанрі «ню», передає кореспондент CBN.

Як зазначив голова обласної організації Національної спілки фотохудожників України Олег Шрамко, кропивницькі митці відгукнулись на пропозицію своїх колег провести таку творчу акцію. На виставку свої роботи надіслали десять майстрів з різних міст України. У виставковому залі обласного художнього музею можна побачити 50 їхніх робіт.

«До мене звернулися друзі з проханням провести виставку, присвячену жіночій оголеній натурі. З колегами ми обговорили ідею, всі її підтримали, і ось результат. Ми зібрали роботи відомих майстрів Києва, Одеси і Кропивницького. Хочу подякувати музею за цей сміливий крок – вони прийняли нас у своїх стінах», – розповів Олег Шрамко.

Хедлайнером заходу став один з провідних фотографів України Олександр Ктиторчук.

«Мені подобається розповідати історії. Усі світлини зроблені у різний час, але всі вони про одне і теж. Це таке кіно, тільки зупинена мить. Ну а далі кожен собі складе історію», – сказав він.

Виставка триватиме два тижні.

Фото Григорія Зуба, CBN

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.