Депутати Кіровоградської облради просять відтермінувати продаж сільськогосподарських земель

За це рішення проголосували 33 присутні депутати

699
кількість переглядів

Депутати Кіровоградської обласної ради звернуться до президента Володимира Зеленського, Верховної Ради, Кабінету міністрів не допустити скасування заборони відчуження земель сільськогосподарського призначення, передає кореспондент CBN.

Таке рішення вони одноголосно прийняли під час позачергової сесії сьогодні, 29 листопада. Зокрема, депутати пропонують відтермінувати ринок обігу землі, а також винести це питання на референдум.

За це рішення проголосували 33 присутні депутати.

Від Кабміну вимагають посилити державну підтримку аграріїв. Прискорити формування державного кадастру і забезпечити прозорість реєстрації прав власності на землю.

Від Верховної Ради депутати облради вимагають припинити розгляд законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», прийняти рішення про продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Внести зміни до законодавства щодо запобігання рейдерству і посилення відповідальності.

Президента України закликають зайняти державницьку позицію і вплинути на хід розгляду земельного питання. У разі прийняття Верховною Радою законопроекту щодо ринку землі, скористатися правом вето і забезпечити вирішення земельного питання на загальнонаціональному референдумі.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.