Навчальний процес у Світловодську планують поновити з вівторка

У Світловодську працюють 14 дитячих садочків і дев’ять шкіл. Із них один садочок і одна школа опалюються автономно

1714
кількість переглядів
освіта
Ілюстративне фото

Перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко написав заяву на звільнення. «Написав заяву про складання повноважень, оскільки саме такий варіант дає чинне законодавство, коли приходить новий голова обласної державної адміністрації»,пояснив він.

Навчальний процес у Світловодську планують поновити з вівторка, 3 грудня.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це у коментарі CBN заявив начальник управління освіти міськради Світловодська Геннадій Френкель.

«Враховуючи всі рекомендації й доручення першого заступника голови обласної державної адміністрації Коваленка Сергія Петровича, ми сподіваємося, що все нормалізується. Тому що зроблено дуже багато. Якби не його втручання, то при тій кризі влади, яка є в місті, могло бути все більш набагато катастрофічніше», – сказав він.

Френкель зазначив, що очолюване ним управління планує поновити навчальний процес у міських школах з 3 грудня.

«Очікуємо на рішення по підйому тиску і температурного режиму. Якщо місцева влада зробить отакі покрокові рекомендації Сергія Петровича Коваленка, то такі сподівання є», – додав чиновник.

Нагадаємо, у Світловодську через зрив опалювального сезону оголосили надзвичайну ситуацію.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.