Поводилися підозріло: у Кропивницькому у двох людей виявили наркотики

В обох випадках полiцейськi викликали на мiсце подiї слiдчо-оперативну групу

646
кількість переглядів

Вчора на вулицi Добровольського полiцейськi роти тактико-оперативного реагування виявили пiдозрiлого чоловіка.

Про це CBN поінформували в прес-службі патрульної поліції Кіровоградщини.

Пiд час спiлкування з iнспекторами, чоловiк поводився агресивно та намагався втекти. ТОРiвцi виявили у 56-рiчного жителя паперовий згорток iз подрiбненою речовиною рослинного походження, схожою на наркотичну.

Iнша пригода трапилася на вулицi Академiка Тамма. За порушення правил дорожнього руху полiцейськi зупинили автомобiль ВАЗ 2108. У ходi перевiрки документiв водiя, пасажирка транспортного засобу поводила себе пiдозрiло. Розмахувала руками та нервувала. Полiцейськi виявили у 33-рiчної жiнки чотири полiетиленовi пакетики з речовиною бiлого кольору, схожою на наркотичну.
Мiсцева жителька зiзналася патрульним, що вмiст пакетикiв має незаконне походження.

В обох випадках полiцейськi викликали на мiсце подiї слiдчо-оперативну групу. Санкцiя статтi 309 за ч.1 ККУ (незаконне зберiгання наркотичних речовин) передбачає максимальну вiдповiдальнiсть у виглядi позбавлення волi строком до трьох рокiв.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.