Вiйськовий з Кiровоградщини пiд час складання присяги освiдчився коханiй дiвчинi (ФОТО)

Зi своєю обраницею Марiєю Ростислав зустрiчається iз дев’ятого класу

2072
кількість переглядів

Сьогоднi у 21-рiчного вiйськовослужбовця строкової служби Нацгвардiї Ростислава Мальцева з Кiровоградської областi потрiйне свято.

Про це CBN поiнформували в Захiдному територiальному управлiннi Нацiональної гвардiї України.

По-перше, у центрi Львова хлопець присягнув на вiрнiсть українському народовi. По-друге, у нього – день народження. А найголовнiше – кохана дiвчина погодилась стати його дружиною.

Зi своєю обраницею Марiєю Ростислав зустрiчається з дев’ятого класу.

«Ми жили з нею в одному селi, проте я її не помiчав. Я пам’ятаю нашу першу зустрiч – вiдлiк наших вiдносин – вона приїхала з навчання iз мiста, а я тодi навчався в дев’ятому класi. Ми зустрiлися у нас в центрi. Нашi долi перетнулися. З того часу ми разом. Сьогоднi вирiшив зробити їй сюрприз, щоб вона запам’ятала освiдчення на все життя. Був впевнений, що вона навiть не здогадується. Адже у нас йшла мова про те, що пiсля того, як я вiдслужу строкову службу i повернуся, тодi ми одружимося», – розповiдає новоспечений вiйськовослужбовець.

На питання, чим саме причарувала його кохана, вiйськовослужбовець лаконiчно вiдповiв: «Люблю i все…».

Ростислав Мальцев незабаром планує пiдписати контракт та забрати Марiю до себе у Львiв.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.