Кропивницьких спецпризначенцiв нагородили орденами «Народний Герой України»

На 31 церемонiї нагородження срiбнi ордени отримали дев’ять вiйськових i один волонтер

941
кількість переглядів

У Харкiвському нацiональному академiчному театрi опери та балету iм. Лисенка вiдбулася урочиста церемонiя нагородження десятьох українцiв за героїзм, незламну силу духу, мужнiсть та вагомий внесок у боротьбу з агресором орденами «Народний Герой України».

Про це пише видання «Без табу».

На 31 церемонiї нагородження срiбнi ордени отримали дев’ять вiйськових i один волонтер.

Цього дня нагороди отримали i нашi земляки: Михайло Гойда, позивний Док, та Чарлi – кропивницькi спецпризначенцi. Прiзвище та iм’я останнього не вказується, пише «Цензор.нет», щоб не викривати вiйськового. Боєць постiйно знаходиться на передовiй. Док у свою чергу пройшов «Iловайський котел» разом iз побратимами з батальйону «Донбас». У батальйон записався добровольцем на початку вiйни. I хоча мiг, як багато iнших, спробувати вийти iз оточення вночi, залишився iз пораненими. Надавав потерпiлим допомогу i дочекався, поки їх не передадуть представникам «Червоного Хреста». Згодом вступив до вiйськового пiдроздiлу. Говорить, що продовжить боронити Україну до перемоги.

«Народний Герой України» – українська недержавна нагорода, запроваджена 2015 року за iнiцiативи волонтерiв Андрiя Боєчка та Дмитра Щербакова. Нагороди виробляють з переплавлених срiбних речей, якi надають усi охочi.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.