На Кіровоградщині планують реалізувати близько 32 тисяч новорічних дерев

Цього року їх планують продати близько 32 тисяч

558
кількість переглядів

У восьми лісгоспах та у парку «Беселі Боковеньки» на Кіровоградщині розпочали оптову торгівлю новорічними деревами.

Про це кореспонденту CBN повідомила начальниця обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко.

Цього року їх планують продати близько 32 тисяч. Торік реалізували понад 36 тисяч. У роздріб ялинки й сосни продаватимуть на ярмарках обласного й районних центрів із 19 грудня по 29 грудня включно. Вирощені на спеціальних плантаціях ялинки матимуть маркування.

Ціна залежить від висоти зеленої красуні. Лісівники нагадують: за незаконну порубку дерев передбачена відповідальність. Розмір штрафу залежить від місця скоєння незаконної порубки та діаметра дерева (від 246 гривень і вище). Повторне знищення дерев карається обмеженням або позбавленням волі.

«Найбільшою популярністю користується сосна кримська. В неї голка більш довша і зелена, і вона довше стоїть в теплі. В середньому ціна у лісогосподарських підприємствах може коливатися від п’яти гривень. До метра сосна кримська буде коштувати 85 гривень. Від метра до півтора – 95 і так далі. Це оптова ціна. Враховуючи доставку, на ярмарках ціна буде дещо вищою», – сказала Наталя Ревенко.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.