На Кіровоградщині будуватимуть дороги з відходів виробництва

В Запорізькій, Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Миколаївській, Кіровоградській областях передбачатиметься використання відходів виробництва

2495
кількість переглядів
дорога
Умовне фото

Дороги Кіровоградщини відновлюватимуть металургійними шлаками та іншими відходами виробництва.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр інфраструктури України Владислав Криклій, передає кореспондент CBN.

«Ми вивчили вітчизняний і європейський досвід, створили базу нормативно-технічних документів, що регламентують вимоги до технологічних процесів та складових дорожнього бетону. В договорах на будівництво, поточний ремонт автомобільних доріг загального користування в Запорізькій, Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Миколаївській, Кіровоградській областях передбачатиметься використання відходів виробництва. Таке рішення дає Win win довкіллю та дозволяє позбавитись залежності від імпорту з Російської Федерації будівельних матеріалів, зокрема, бітуму. А ще – це економія коштів на дорожніх роботах, а значить більше доріг», – йдеться в дописі.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.