На околицях Кропивницького до кінця року планують відкрити аптеки

Зокрема аптеки відкриють на Балашівці та Балці

588
кількість переглядів

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович доручив управлінню охорони здоров’я до кінця року вирішити питання з відкриттям аптек у віддалених мікрорайонах, передає кореспондент CBN.

«До кінця року на Балашівці і Балці аптеки мають бути. Я вже рік про це говорю! Вже є приміщення і в міську раду зверталися охочі облаштувати там пункти. Прошу управління охорони здоров’я якомога швидше вирішити це питання», – наголосив Андрій Райкович.

Рік тому мiський голова пообiцяв знайти механiзми, продумати варiанти, щоб у вiддалених мiкрорайонах Кропивницького люди мали можливiсть купити лiки. Таким ефективним iнструментом він бачив створення комунальної мережi аптек.

У лютому Андрій Райкович дав розпорядження управлінню охорони здоров’я до кінця березня створити комунальне підприємство і у віддалених мікрорайонах обласного центру встановити аптеки.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.