Депутати облради не погодили бюджет на наступний рік

Наразі депутати повернулися до повторного розгляду питання

715
кількість переглядів

Для затвердження обласного бюджету не вистачило три голоси депутатів облради сьогодні, 10 грудня, передає кореспондент CBN.

«Ви даєте повноваження губернатору на розподіл коштів, субвенцій. Я вважаю, що це безпідставно. Потім не треба заявляти, що він розкрадає гроші, бо самі дали повноваження. Необхідно зробити перерву, провести засідання планово-бюджетної комісії», – сказала депутат обласної ради Людмила Давиденко.

За рішення проголосували 30 із 47 присутніх. Для погодження рішення необхідно 33.

«Рішення важливе і потрібне, щоб його підтримати. Але, мабуть, у січні нам треба буде збиратися для уточнення і внесення змін. Зокрема, в медичній галузі. Наприклад, на оплату послуги гемодіалізу. Кількість хворих збільшується, та сама ситуація з хворими на діабет», – зазначив депутат обласної ради, головний лікар Маловисківської райлікарні Костянтин Чупрій.

Наразі депутати повернулися до повторного розгляду питання.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.