Службу автомобільних доріг Кіровоградщини очолив випускник інституту танкових військ

Олексій Царенко народився 7 листопада 1982 року

2366
кількість переглядів
Олексій Царенко - на фото зліва

Начальник відділу експлуатації доріг «Укравтодору» Олег Федоренко представив колективу Служби автомобільних доріг (САД) Кіровоградщини нового виконуючого обов’язки начальника – Олексія Царенка.

Про це CBN повідомили у прес-службі САД.

«Я вам представляю нового начальника, поки що виконуючого обов’язки, але надалі, думаю, після всіх процедур Олексій Михайлович очолить вашу службу, і ви разом будете плідно працювати над будівництвом та ремонтом доріг», – сказав Олег Федоренко.

З жовтня 2016 року САД очолював Вадим Коюденко. Його звільнили наказом Державного агентства автомобільних доріг України з посади 6 грудня 2019 року.

Олексій Царенко народився 7 листопада 1982 року в Кропивницькому (тоді Кіровограді).

Має вищу освіту: Харківський інститут танкових військ, факультет військ радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екології, кваліфікація «хімік, офіцер військового управління тактичного рівня», рік випуску – 2005; Київський університет права Національної академії наук України, факультет права, спеціальність «Правознавство», кваліфікація «юрист», рік випуску – 2013.

Одружений. Має двох малолітніх дітей.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.