У Кропивницькому відкриється унікальна виставка дитячих малюнків (ФОТО)

Цьогоріч на конкурс діти надіслали понад три тисячі малюнків

808
кількість переглядів

У Кропивницькому вп’яте відкриється виставка за підсумками всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Щаслива дитина – квітуча Україна».

Як розповів на прес-конференції сьогодні, 10 грудня, ініціатор акції, власник галереї «Єлисаветград» Микола Цуканов, цьогоріч на конкурс діти надіслали понад три тисячі малюнків. Роботи надійшли зі 120 міст і містечок України.

Унікальною цьогорічну виставку робить те, що малюнки виставлять в усіх дитячих садочках та школах міста. Кожен директор дошкільного навчального закладу та школи обрав собі пакет з 40 роботами.

Планується, що експозиції в усіх закладах відкриються одночасно до Нового року.

Кожний учасник конкурсу отримає диплом та настінний календар на наступний рік. А меценати відзначать роботи, які їм сподобались, подарунками.

Ще однією цікавинкою акції є те, що в подальшому школи та дитсадки будуть обмінюватися експозиціями, і таким чином малюнки побачать ще більше кропивничан.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.