Художня школа Кропивницького виставкою розпочала святкування ювілею (ФОТО)

Зараз в школі навчаються понад 355 учнів

1099
кількість переглядів

У Кропивницькому сьогодні, 12 грудня, відкрили виставку творів учнів та випускників художньої школи імені Олександра Осмьоркіна «Обличчя сьогодення», передає кореспондент CBN.

Нею школа розпочала святкування влаcного 60-річчя, а також присвятила її 127-й річниці з дня народження відомого земляка – художника і педагога, чиє їм’я вона носить.

На ювілейній виставці експонують понад 50 творчих робіт учнів та випускників школи останніх двох років. Усі вони представляють жанр портрету і виконані в різних художніх та декоративних техніках – акварелі, гуаші, олівця, гелевої ручки.

В рамках виставки вперше презентують роботи в стилі Пікассо учнів підготовчої групи художньої школи.

Родзинкою початку святкування ювілею навчального закладу став своєрідний перформанс – художні студії, під час яких учні малювали портрет своєї сучасниці, своєї подруги. Створені портрети стануть складовою експозиції «Обличчя сьогодення».

Фото Катерини Савінової, CBN

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.