На Кiровоградщинi бiльше 400 працiвникiв РДА шукатимуть нову роботу

Кожного спiвробiтника буде супроводжувати свiй кар’єрний радник

1444
кількість переглядів

На Кiровоградщинi 414 працiвникiв РДА, якi пiдлягають звiльненню, пройшли профiльне анкетування.

Про це CBN поiнформували в прес-службi обласного центру зайнятостi.

«Ми робимо все можливе для пом’якшення процесу масового вивiльнення працiвникiв районних адмiнiстрацiй. Уже сьогоднi обласний центр зайнятостi має iнформацiю щодо чисельностi працiвникiв, якi пiдлягають вивiльненню, по всiй областi. Ми зацiкавленi, аби допомогти їм працевлаштуватися. Для нас дуже важливо розумiти, де цi люди бачать себе пiсля вивiльнення», – зазначив заступник директора обласного центру зайнятостi Богдан Стоян.

Для з’ясування професiйно-квалiфiкацiйного складу людей та їх професiйних уподобань розпочали пiдготовчi заходи. Працiвникiв, якi пiдлягають звiльненню, зокрема анкетують.

Профiльне анкетування пройшли 414 людей. Їх середнiй вiк складає 42 роки. 181 людина має вищу економiчну освiту, 63 – педагогiчну, 43 – технiчну, 37 – юридичну та iншi.

Фахiвцi служби зайнятостi запевняють: намагатимуться спростити пошук роботи для вивiльнених працiвникiв.

Кожного спiвробiтника буде супроводжувати свiй кар’єрний радник.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.