Житель Кiровоградщини перерахував грошi за автiвку, яку так i не отримав

Чоловiк перерахував ймовiрним шахраям понад 24 тисячi гривень

2061
кількість переглядів
гроші

Житель Петрiвського району знайшов оголошення про продаж автомобiля марки ВАЗ 2111 на сайтi OLX та вирiшив його купити.

Про це йдеться в Єдиному державному реєстрi судових рiшень, передає кореспондент CBN.

Потерпілий зателефонував по номеру телефону, вказаному в оголошеннi. «Продавець» сказав, що необхiдно перерахувати сiм тисяч гривень завдатку на банкiвську карту. Зi слiв «продавця», карта належить бухгалтеру пiдприємства.

У подальшому iз потерпiлим зв’язався iнший чоловiк, який представився представником даного підприємства. Він сказав, що для переоформлення авто необхiдно повiдомити паспортнi данi покупця та перерахувати ще 17100 гривень. Пiсля перерахування коштiв невiдомий чоловiк зауважив, що можна приїжджати за автомобiлем.

Через деякий час «представник підприємства» зателефонував та повiдомив, що необхiдно знову додатково перерахувати 17100 гривень. Заявник вiдмовився вiд перерахунку, забажав вiдмiнити оформлення автівки та повернути йому всi гроші. Йому пообіцяли найближчим часом повернути кошти, але пройшов мiсяць, а грошi так i не перерахували.

За фактом заподiяння майнової шкоди шляхом обману розпочали кримiнальне провадження. Слiдство триває.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.