Жителi Кропивницького органiзували iнтернет-магазин наркотикiв (ФОТО)

У торгiвлi наркотиками пiдозрюються четверо

966
кількість переглядів

Полiцейськi отримали iнформацiю, що група мiсцевих жителiв органiзувала iнтернет-магазини в одному iз популярних меседжерiв, здiйснювала безконтактний збут наркотиків методом «закладок».

Про це CBN поiнформували в ГУ НП в областi.

У результатi перевiрки факт пiдтвердився.
За мiсцем проживання чотирьох пiдозрюваних, а також автотранспорту, яким тi користувалися, полiцейськi вилучили близько трьох кiлограмiв марихуани, 50 полiмерних капсул з речовиною, схожою на наркотичну,  близько 50 закладок з наркотичним засобом, пристрої для вживання марихуани, ноутбуки, стiльниковi телефони та банкiвськi картки.

Вилучене направили для проведення експертиз.

Полiцейськi продовжують розслiдувати кримiнальне провадження, розпочате за ч.3 ст. 307 Кримiнального кодексу «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберiгання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобiв, психотропних речовин або їх аналогiв».
За цi дiї чоловiкам загрожує покарання у виглядi позбавлення волi на строк до 12 рокiв iз конфiскацiєю майна.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.