У Кропивницькому екоактивісти подали до суду на мерію

Сьогодні відбудеться перше судове засідання

1032
кількість переглядів
суд

Громадська організація «Озеленення» подала до суду на міську раду Кропивницького з вимогою скасувати рішення про зміну цільового призначення земельної ділянки по проїзду Підлісному, 2.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомила куратор ГО «Озеленення» Надія Паливода у Facebook.

«Колеги, наша ГО “Озеленення” подала до суду на міську раду Кропивницького з вимогою скасувати прийняте на сесії рішення №2601 “Про внесення змін до окремої частини Генерального плану міста (щодо зміни функціонального призначення земельної ділянки по проїзду Підлісному, 2) та Плану зонування цієї території”», – написала Надія Паливода.

У повідомленні йдеться про шість гектарів лісопаркової зони, яку віддали під будівництво багатоповерхівки.

«На сесії без дотримання жодних процедур депутат Линченко вніс її з голосу і… що ви думаєте? Депутати та міський голова Андрій Райкович проголосували віддати цю ділянку під забудову “багатоповерховим будинком”. Всі рішення, що розглядаються на сесії, повинні спочатку бути розглянуті в профільних комісіях, потім оприлюднені на сайті міської ради на термін не менше 20 робочих днів. А тут – 6 гектарів соснового лісу… з голосу…» – йдеться у дописі.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.