Владу Кропивницького закликають реконструювати дві площі та центральний сквер

Щоб петиції розглянули, їх повинні підтримати 450 кропивничан

1803
кількість переглядів

Жителі Кропивницького пропонують на місці площі Героїв Майдану побудувати парк, відремонтувати  площу Богдана Хмельницького та привести до ладу центральний сквер.

Про це йдеться в єдиній системі місцевих петицій.

Так, Олександр Ткаченко пропонує закуту в цеглу і мармур площу перетворити в парк.

«Наразі центральна площа Кропивницького є не більш ніж ділянкою, яку містяни використовують тільки для того, щоб з однієї частини центру дістатись іншої. У проекті створили модель, втіливши яку, ми зможемо перетворити цю важливу частину Кропивницького на місце відпочинку, де буде можливість знайти затишну атмосферу як для розмови, так і для прогулянки з рідними чи друзями, адже велика кількість дерев заглушуватиме більшість шуму від автомобілів, а гігантський сухий фонтан всередині площі стане найулюбленішим місцем для дітвори», – йдеться в петиції.

Олександр Ткаченко вважає, що парк приваблюватиме велику кількість жителів міста.

Вікторія Гоц вважає, що треба оновити і площу Богдана Хмельницького. Покласти там тротуарну плитку на доріжках, встановити ліхтарі, замінити лавки для відпочинку містян та контейнери для сміття, а також озеленити територію.

Ця ж кропивничанка пропонує навести лад у центральному сквері. Роботи, на її думку, там багато: треба покласти тротуарну плитку на доріжках, встановити  ліхтарів з сонячними акумуляторами, замінити лавки та контейнери для сміття, відремонтувати сходинки та реконструювати зупинку для громадського транспорту, озеленити територію.

Крім того, Вікторая Гоц пропонує припинити стихійну торгівлю у сквері та встановити в ньому монумент із символом міста.

До кінця збору підписів залишилось 17 днів.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.