На Кiровоградщинi провели конкурс на кращий вiдеолист до Святого Миколая (ВIДЕО)

Всi учасники конкурсу отримають подарунки

721
кількість переглядів

У Приютiвськiй об’єднанiй територiальнiй громадi пiдбили пiдсумки конкурсу на кращий вiдеолист до Святого Миколая.

Про це йдеться на сайтi громади.

Загалом на конкурс представили шiсть вiдеолистiв iз закладiв дошкiльної освiти Приютiвської селищної ради, зокрема вiд Березiвського ЗДО «Свiтлячок», Iзмайлiвського ЗДО «Колосок», Войнiвського ЗДО «Веселка», Приютiвського ЗДО «Свiтлячок» та Протопопiвського ЗДО «Колобок».

«Дiти дiлилися таємницями, розповiдали про свої гарнi справи, плани на майбутнє, просили у Святого те, що цiнують найбiльше, про що мрiють. Комусь для щастя треба модна футболка, комусь – смартфон. А комусь – мир на землi та порядок у своєму селi. Порадувало й те, що вихователi допомогли своїм дiткам творчо i по-рiзному пiдiйти до запропонованого конкурсу», – сказано у повiдомленнi.

Переможцем обрали Войнiвський ЗДО «Веселка», де найцiкавiше пiдiйшли до запису вiдео-листа до Святого Миколая.

Переможець отримає мультимедiйну дошку. Iншi учасники конкурсу – цiннi подарунки, зокрема багатофункцiональнi пристрої для друку та ноутбуки.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.