Полiцейськi Кiровоградщини закликають батькiв подбати про безпечний вiдпочинок дiтей пiд час свят

Окрiм святкувань i веселощiв, батькам потрiбно подбати про те, щоб вiдпочинок дiтей був безпечним

811
кількість переглядів

Полiцейськi Кiровоградщини закликають батькiв подбати про безпечний вiдпочинок дiтей пiд час низки зимових свят.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Незабаром новорiчнi свята, зимовi розваги й те, чого найбiльше очiкують дiти, – канiкули, прокоментував CBN речник патрульної полiцiї Кiровоградщини Дмитро Поперешняк.

Окрiм святкувань i веселощiв, батькам потрiбно подбати про те, щоб вiдпочинок дiтей був безпечним. Кiлькiсть викликiв у святковий перiод суттєво зростає. Зокрема, батьки звертаються iз тим, що загубили дiтей. Правоохоронцi просять не залишати дiтей без нагляду та бути максимально уважними до їхнього оточення.

«Нагадайте правила безпеки в побутi, залиште номери телефонiв, за якими дитина може звернутися по допомогу в разi потреби. Не залишайте небезпечнi предмети та сiрники в легкодоступних мiсцях. Нiколи не дозволяйте дiтям гратися петардами та феєрверками. Якщо вiдпускаєте дитину надвiр саму – нагадайте основнi правила дорожнього руху та прикрiпiть до одягу свiтловiдбиваючi елементи», – зазначив Дмитро Поперешняк.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.