Посадовцi «Ощадбанку» на Кiровоградщинi вкрали у пенсiонерiв i дiтей понад 2 млн – прокуратура

Досудове розслiдування триває

2029
кількість переглядів

Прокуратура повiдомила пiдозру посадовцям «Ощадбанку», якi привласнили вклади пенсiонерiв та дiтей з iнвалiднiстю на загальну суму 2,2 млн грн.

Про це CBN поiнформували в прес-службi прокуратури Кiровоградщини.

Пiд процесуальним керiвництвом прокуратури областi керуючому вiддiленням та провiдному економiсту одного з вiддiлень «Ощадбанку», якi органiзували злочинну схему привласнення коштiв з поточних та депозитних рахункiв клiєнтiв, повiдомили про пiдозру.

За даними слiдства, керуючий районним вiддiленням у змовi з провiдним економiстом протягом 2016-2018 рокiв привласнювали кошти клiєнтiв банку. Проводили безпiдставнi операцiї, в тому числi безготiвкового перерахування коштiв з депозитних рахункiв на пiдставнi картковi рахунки за пiдробними документами. Загальна сума привласнених за вказаною схемою коштiв склала понад 2,2 млн грн.

В результатi постраждали 72 людини – у переважнiй бiльшостi це пенсiонери та дiти-iнвалiди.

Органiзатору злочинної схеми та провiдному економiсту повiдомили про те, що вони пiдозрюються у вчиненнi кримiнальних правопорушень, передбачених за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодiння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.2 ст. 200 (незаконнi дiї з документами на переказ, платiжними картками та iншими засобами доступу до банкiвських рахункiв, обладнанням для їх виготовлення) Кримiнального кодексу.

Досудове розслiдування триває.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.