У Кропивницькому відбувся фінальний обласний етап «Сool Games» 2019 – 2020

У фіналі брали участь вісім найкращих команд області, які минулого тижня стали переможцями зональних обласних змагань

974
кількість переглядів

У фінальному обласному етапі «Сool Games» 2019 – 2020 років за перемогу боролися команди Кропивницького, Великосеверинівської та Помічнянської ОТГ, Маловисківського, Олександрівського, Петрівського, Долинського та Гайворонського районів.

Про це СВN повідомили у Кіровоградському відділення комітету з фізичного виховання та спорту.

Свої фізичні якості та вміння юні спортсмени трьох вікових груп демонстрували у різних естафетах.

Переможцями серед юнаків і дівчат 2002 – 2005 року народження стала команда Наукового ліцею з Кропивницького. Друге та третє місця посіли спортсмени з Марʼянівської школи Маловисківського району та школа №3 із Помічної.

У віковій групі 2006 – 2008 року народження найкращими стали учні школи №26 з Кропивницького. Срібло та бронза дісталися збірним із Оникіївської школи Маловисківського району та Новостародубської школи Петрівського району.

Серед учасників змагань 2009 – 2010 років народження не було рівних команді з школи №17 із Кропивницького. До призової трійки також увійшли учні з Марʼянівської школи Маловисківського району та з Великосеверинівської школи Великосеверинівської ОТГ.

За підсумками змагань із трьох вікових груп сформують збірну області, яка представлятиме Кіровоградщину на всеукраїнському фіналі в 2020 році.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.