Зберегти комунальне майно: у кропивницьких школах на канікулах організують чергування

Долучаться адміністрація, педагогічні та технічні працівники

0
760
переглядів

До чергування в кропивницьких школах на зимових канікулах долучаться адміністрація, педагогічні та технічні працівники.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це кореспонденту CBN повідомила начальниця управління освіти міської ради Кропивницького Лариса Костенко.

«Через декілька днів завершується перший семестр, і діти ідуть на канікули. У більшості канікули розпочинаються з суботи, 28 грудня, або з 30 грудня. Виходять дітки з канікул 13 січня. Один у нас заклад, який по-іншому організував канікули, – це Науковий ліцей. Його учні навчаються у приміщенні педагогічного університету, в них раніше розпочалися канікули, і маже до 22 січня вони відпочивають, оскільки в школярів не було осінніх і не буде весняних канікул», – сказала вона і додала, що на останній апаратній нараді міський голова Андрій Райкович закликав приділити увагу збереженню майна навчальних закладів.

«Управління освіти підготувало низку наказів, з якими ознайомлені керівники навчальних закладів. Тобто, будуть чергування в навчальних закладах, посилений режим безпеки, тому що ми повинні зберегти те майно, яке закупалося і за кошти міського бюджету, і державного бюджету. Всі керівники націлені, щоб відпочили і працівники, і діти, але, в той же час, щоб був порядок, збережена матеріально-технічна база», – зауважила Лариса Костенко.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.