Зберегти комунальне майно: у кропивницьких школах на канікулах організують чергування

Долучаться адміністрація, педагогічні та технічні працівники

0
679
views

До чергування в кропивницьких школах на зимових канікулах долучаться адміністрація, педагогічні та технічні працівники.

Про це кореспонденту CBN повідомила начальниця управління освіти міської ради Кропивницького Лариса Костенко.

«Через декілька днів завершується перший семестр, і діти ідуть на канікули. У більшості канікули розпочинаються з суботи, 28 грудня, або з 30 грудня. Виходять дітки з канікул 13 січня. Один у нас заклад, який по-іншому організував канікули, – це Науковий ліцей. Його учні навчаються у приміщенні педагогічного університету, в них раніше розпочалися канікули, і маже до 22 січня вони відпочивають, оскільки в школярів не було осінніх і не буде весняних канікул», – сказала вона і додала, що на останній апаратній нараді міський голова Андрій Райкович закликав приділити увагу збереженню майна навчальних закладів.

«Управління освіти підготувало низку наказів, з якими ознайомлені керівники навчальних закладів. Тобто, будуть чергування в навчальних закладах, посилений режим безпеки, тому що ми повинні зберегти те майно, яке закупалося і за кошти міського бюджету, і державного бюджету. Всі керівники націлені, щоб відпочили і працівники, і діти, але, в той же час, щоб був порядок, збережена матеріально-технічна база», – зауважила Лариса Костенко.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.