Полiцейськi Кiровоградщини нагадують про дотримання заходiв безпеки у святковий перiод

Громадянам необхiдно звернути увагу на правила безпечної поведiнки з пiротехнiкою

652
кількість переглядів
поліція

Правоохоронцi радять батькам подбати, щоб дiти у жодному разi самостiйно не купували i не використовували пiротехнiчнi вироби.

Про це CBN поiнформували в прес-службi ГУ НП в областi.

«Зберiгати та використовувати пiротехнiку необхiдно у вiдповiдностi з iнструкцiєю, розмiщеною на виробi, або на споживчому пакуваннi», – зауважили в прес-службi.

Кодекс України про адмiнiстративнi правопорушення за порушення порядку виробництва, зберiгання, перевезення, торгiвлi та використання пiротехнiки передбачає вiдповiдальнiсть у виглядi штрафу вiд 35 i до ста неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян з конфiскацiєю пiротехнiчних засобiв.

Полiцейськi також закликають батькiв пiд час зимових канiкул нагадати дiтям про правила безпечної поведiнки у мiсцях проведення масових заходiв, а також про дотримання правил дорожнього руху.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.