Понад 80 людей постраждали під час придушення бунту в Кропивницькому СІЗО

У чоловіків різні ушкодження, є й тяжкі

0
1159
переглядів

82 людини побили під час придушення бунту в Кропивницькому СІЗО.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це кореспонденту CBN повідомила голова комітету громадської ради при Мін’юсті Юлія Паскевська.

У чоловіків різні ушкодження, є й тяжкі. За словами арештантів, їх катували кілька днів – із 18 по 22 грудня. Стабілізувати обстановку можна лише спільними зусиллями пенітенціаріїв, юристів, правоохоронців та інших. Нині намагаються організувати такий майданчик для широкого обговорення, сказала Паскевська.

«Ми намагаємося створити такий майданчик, аби всі сіли і спланували єдиний алгоритм дій. Поступово вже ситуація трохи змінюється в позитивному сенсі, але, звісно, вона потребує подальшого реагування і, я думаю, подальшого контролю», – зазначила вона.

Нагадаємо, 17 грудня один із в’язнів побив жінку-психолога та закликав до непокори інших. Під час стабілізації ситуації група швидкого реагування застосувала до ув’язнених спецзасоби.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.