Проект стратегiї розвитку Кiровоградщини на 2021-2027 роки схвалили в облдержадмiнiстрацiї

Механiзмом реалiзацiї – конкретний план заходiв, який буде впроваджуватись у два етапи протягом 2021-2023 рокiв та 2024-2027 рокiв

1086
кількість переглядів

Проект стратегiї розвитку областi на 2021-2027 роки сьогоднi, 27 лютого, схвалили члени профiльного комiтету на засiданнi пiд головуванням очiльника ОДА Андрiя Балоня.

Про це CBN поiнформували в прес-службi облдержадмiнiстрацiї.

В обговореннi взяли участь голова облради Олександр Чорноiваненко та мiський голова Кропивницького Андрiй Райкович.

Спецiальна робоча група у складi представникiв науки, бiзнесу, громадськостi, мiсцевої влади та органiв мiсцевого самоврядування рiзних рiвнiв майже рiк працювала над формуванням проекту. Документ мiстить чотири основнi стратегiчнi цiлi.

Перша – конкурентоспроможна iнновацiйно-спрямована економiка, яка розвивається на основi смарт-спецiалiзацiї. Друга цiль передбачає розвиток людського потенцiалу та пiдвищення якостi життя населення. Третя – сталий розвиток усiх територiй. Четверта – збереження екосистеми та полiпшення екологiчної iнфраструктури.

Механiзмом реалiзацiї – конкретний план заходiв, який буде впроваджуватись у два етапи протягом 2021-2023 рокiв та 2024-2027 рокiв.

Пропозицiї, якi будуть надходити, обговорюватимуться i будуть включенi до плану заходiв з реалiзацiї стратегiї. Це комплексний документ, який може доповнюватися i змiнюватися iз урахуванням впровадження нових реформ i прiоритетiв.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.