СБУ оприлюднила списки тих, хто повернувся з полону. Серед них – троє жителів Кіровоградщини

Обмін відбувся сьогодні, 29 грудня, в Майорському

6125
кількість переглядів

Служба безпеки оприлюднила списки 76 українців, які повернулися з полону в ОРДЛО сьогодні, 29 грудня.

Списки є на сайті СБУ.

У результаті обміну на Батьківщину повернулися 12 військовослужбовців (три з яких знаходились у місцях позбавлення волі на території ОРДЛО з 2015 року) та 64 цивільних (17 з яких утримувались з 2015–2016 років).

Спецпризначенці Сергій Глондар, Олександр Коріньков з Кропивницького та боєць 57 бригади ЗСУ Василь Жемелинський з Долинської також є у списках.

Нагадаємо, після зустрічі в нормандському форматі в ніч на 10 грудня з’явилася інформація про обмін військовополонених між Україною та ОРДЛО за схемою «всі на всіх». Обмін відбувся сьогодні, 29 грудня, в Майорському неподалік Горлівки Донецької області.

Обмбудсмен Людмила Денісова говорила про 80 людей, які мали повернутися на батьківщину. Четверо відмовилися і залишилися на території ДНР/ЛНР. Українська сторона віддала 127 утримуваних, ще 14 відмовилися повертатися.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.