У центрі Кропивницького у новорічну ніч чергуватимуть більше 20 поліцейських

У святкові дні поліція області працює у посиленому режимі

746
кількість переглядів

Під час святкування Нового року до забезпечення публічного порядку залучать кілька сотень правоохоронців, повідомили CBN у управлінні превентивної діяльності поліції Кіровоградської області.

Службу нестимуть представники територіальних підрозділів поліції області, управління патрульної поліції, роти поліції особливого призначення, роти «Святослав», управління поліції охорони та військовослужбовці Національної гвардії України.

У ніч із 31 грудня на 1 січня на території області заплановано проведення 23 масових заходів, в яких, за попередніми даними, візьмуть участь близько 11 тисяч людей. За дотриманням правопорядку безпосередньо під час святкувань слідкуватимуть майже 130 поліцейських.

Крім того, до патрулювання у населених пунктах області залучать 175 поліцейських та 35 нацгвардійців.

У Кропивницькому на головній площі міста охорону публічного порядку у новорічну ніч забезпечуватимуть більше 20 поліцейських. На вулицях обласного центру здійснюватимуть патрулювання близько півсотні працівників поліції та 35 представників НГУ.

Для забезпечення на території області публічної безпеки і порядку у святкові дні поліція області працює у посиленому режимі.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.