У Кропивницькому вандали пошкодили новорічні інсталяції перед мерією (ФОТО)

Пошкодили і цьогорічний символ року - фігурки мишей

1023
кількість переглядів

У Кропивницькому зловмисники пошкодили і зруйнували новорічні інсталяції, встановлені до свят на площі перед міською радою.

Як повідомила очільниця управління культури і туризму Анна Назарець, інсталяцію з вертепом, фотозони та фігурки із символами Нового року облаштовують на цій локації протягом останніх чотирьох років.

«Кожного року наші інсталяції ламають або крадуть, але цього року вандали перевершили самі себе, – зауважила Анна Назарець. – Пошкодили ілюмінацію на вертепі, понівечили фігурки мишей, а нова фотозона з ялинками на площі Героїв Майдану наполовину вже не світиться».

Ступінь пошкодження ілюмінації вивчали спеціалісти комунального підприємства «Міськсвітло».

«Вчора нам надійшло повідомлення про те, що хтось пошкодив гірлянду на інсталяції з вертепом, яка розташована на площі перед міською радою, – розповів керівник підприємства Дмитро Тоток. – На місце виїхали спеціалісти, які виявили, що ремонту ілюмінація не підлягає, оскільки зловмисники пошкодили блок керування – вирвали дроти».

Тоток також додав, що вандали, наносячи шкоду комунальному майну, і себе наразили на небезпеку, оскільки могли отримати ураження електричним струмом.

Крім того, пошкодили і цьогорічний символ року – фігурки мишей, виготовлені руками кропивницьких дітей на Станції юних техніків. Зловмисники проломили основу інсталяції, фігуркам відірвали голови, повідламували вуха.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.