Медзаклади Кіровоградщини отримали від благодійників 855 тестів для діагностики ВІЛ

Тестування безкоштовне та анонімне

727
кількість переглядів

Благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький» продовжує забезпечувати в якості благодійної допомоги пілотні медичні заклади швидкими тестами для діагностики ВІЛ-інфекції.

Про це CBN повідомили у прес-службі БО.

«Протягом нового проектного року ми передали 760 швидких тестів та 95 експрес-тестів на ВІЛ дев’ятьом закладам охорони здоров’я, – сказав координатор проекту Олексій Малогон. – У Новоукраїнську, Гайворонську, Петрівську, Долинську, Благовіщенську центральні районні лікарні, КНП “Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини” міської ради Кропивницького (селище Гірниче), “Поліклінічне об’єднання м. Кіровограда” – поліклінічне відділення №№1 та 5, Обласний клінічний онкологічний центр. Це стало можливим завдяки проекту “Колобаритив послуг з виявлення та лікування ВІЛ” ACCESS Pro в рамках програми PEPFAR (2018 – 2023)”. У разі виявлення в пацієнта ВІЛ-інфекції надати медико-соціальний супровід зможуть лікар, медична сестра та кейс-менеджер. Це постановка на диспансерний облік до отримання результатів діагностики на рівень вірусного навантаження. Відтак ми вчасно діагностуємо ВІЛ та зможемо допомогти в отриманні АРТ-терапії, соціальному супроводі».

Протягом року планується і надалі забезпечити згадані пілотні заклади охорони здоров’я тестами.

Пройти тестування на ВІЛ-інфекцію можна щодня (крім вихідних) за адресами відповідних медичних закладів. Тестування безкоштовне та анонімне.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.