Влада Кропивницького готується до початку будівельного сезону

Профільні управління отримали завдання

924
кількість переглядів

Сьогодні, 13 січня, під час апаратної наради заступник міського голови Олександр Мосін дав завдання всім управлінням, у яких цьогоріч заплановано великі будівельні об’єкти, вже нині починати підготовку до проведення тендерних процедур.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Частина об’єктів – продовження з минулого року, частина – нові капітальні й поточні роботи. Особливої уваги, на думку Олександра Мосіна, потребують дороги, масштабні ремонти лікувальних закладів, завершення ЦНАПу, музична школа, спортивні зали, дитяча поліклініка.

«Вже сьогодні розпочинайте тендерні процедури, роботу з підрядними організаціями, щоденний контроль на кожному об’єкті. Ми не можемо чекати місяцями, а потім втрачати золотий час, коли можна стелити асфальт, перекривати дахи, ремонтувати великі об’єкти», – зауважив Олександр Мосін.

Управління капітального будівництва, головне управління ЖКГ, всі управління гуманітарного блоку, управління містобудування і архітектури отримали завдання не затягувати з підготовкою об’єктів, які міський голова визначив як ключові.

«Зима довго не буде. Тим більше, бачите, як на наших очах змінюється клімат. Ми зобов’язані навчитися максимально використовувати можливості кожної пори року», – наголосив заступник міського голови.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.