Притулку для тварин потрібна допомога кропивничан

Підпис під петицією дасть шанс для фінансування притулку з бюджету міста

1223
кількість переглядів

Кропивничан закликають підтримати електронну петицію щодо фінансування з міського бюджету ветеринарно-реабілітаційного центру громадської організації захисту тварин «БІМ», передає CBN.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Протягом трьох років волонтери за власний кошт та завдяки підтримці небайдужих громадян утримують притулок для тварин, будівлю для якого виділила міська рада. Зараз в ньому живуть майже 280 тварин, яких потрібно годувати, лікувати, вакцінувати та обслуговувати територію, де живуть собаки і коти.

«За час існування громадської організації ВРЦ захисту тварин “БІМ” сотні тварин було забрано з вулиць міста, сотні тварин знайшли домівки, організація приймає участь у програмі стерилізації безпритульних тварин, робить все для зменшення кількості безпритульних тварин та пропагандує гуманне ставлення для тварин», – написана авторка петиції Катерина Рилова.

Проте через постійне збільшення кількості тварин, утримувати та годувати собак та котів без фінансової підтримки міста вже неможливо через катастрофічний брак коштів.

«Фінансова підтримка притулку громадської організації ВРЦ захисту тварин “БІМ” дасть змогу утримувати тварин у притулку і на далі, шукати їм домівки, а не відпустити 280 тварин на вулицю, а також дасть змогу забирати з вулиць міста інших тварин», – звернула увагу кропивничанка.

До кінця збору підписів залишилось 45 днів.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.