Екс-керiвнику ДСНС Кiровоградщини загрожує до 5 рокiв тюрми через пожежi в Одесi

Пожежi призвели до загибелi 32 людей

1538
кількість переглядів

Колишньому начальнику Головного управлiння Державної служби України з надзвичайних ситуацiї в Одеськiй областi Вiктору Федорчаку, який до 2015 року обiймав цю посаду на Кiровоградщинi, повiдомили про пiдозру.

Про це CBN поiнформували в Державному бюро розслiдувань.

Експосадовця пiдозрюють у неналежному виконаннi своїх службових обов’язкiв, що спричинило тяжкi наслiдки (ч. 2 ст. 367 Кримiнального кодексу).

Будучи вiдповiдальним за здiйснення державного нагляду у сферi пожежної та техногенної безпеки, Вiктор Федорчак неналежно виконував свої службовi обов’язки. У результатi у 2017 та 2019 роках в Одесi сталося чотири масштабнi пожежi:

на територiї комунального позашкiльного навчального закладу «Одеський мiський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс «Вiкторiя»;

на територiї комунального некомерцiйного пiдприємства «Одеський обласний центр психiчного здоров’я»;

у примiщеннi готелю «ТОКIО СТАР»;

у примiщеннi ДВНЗ «Одеський коледж економiки, права та готельно-ресторанного бiзнесу».

Пожежi призвели до загибелi 32 людей, а також спричинили матерiальну шкоду на загальну суму чотири млн 907 тис. 589 грн.

У разi доведення вини експосадовцю загрожує покарання у виглядi позбавлення волi на строк вiд двох до п’яти рокiв з позбавленням права обiймати певнi посади чи займатися певною дiяльнiстю на строк до трьох рокiв та зi штрафом вiд 250 до 750 неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян або без такого.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.