«Олександрія» переграла «Черно море»

Перегляди: 1060

У рамках навчально-тренувального збору, який ФК «Олександрія» проводить у турецькій Аланії, команда Володимира Шарана зіграла третій контрольний поєдинок сьогодні, 21 січня.

Втретє суперником наших земляків був болгарський клуб, передає кореспондент CBN.

Цього разу олександрійці грали з «Черно море» з Варни, який посідає шосте місце в поточному чемпіонаті своєї країни. Щоб надати ігрову практику всім футболістам, за домовленістю команди зіграли чотири тайми по 30 хвилин.

Олександрійці грали під навантаженням, адже зранку в команди відбулося тренування.

Перша тридцятихвилинка пройшла за рівної боротьби, де захисники діяли краще, ніж атака. Небезпечних моментів було небагато, й голів не забили.

На початку другого відрізку матчу болгарам вдалося пробити Юрія Паньківа – 0:1. Всі намагання українців відігратися як у другому, так і в третьому таймах, коли хлопці Володимира Шарана володіли перевагою, не призвели до успіху.

А ось на четверту тридцятихвилинку сил у футболістів із Варни вже не вистачило. Болгари стали відверто не встигати за олександрійцями й діяли часом грубо. Арбітру навіть довелося показати одному із гравців команди «Черно Море» червону картку за дуже брутальний фол проти Андрія Запорожана. Своє вагоме слово сказав чемпіон світу U-20 Денис Устименко. Спочатку молодий форвард добив м’яч у ворота суперників після кутового. Згодом він же вдруге влучно пробив головою після подачі зі штрафного. Підсумковий рахунок протиборства встановив Дмитро Шастал, який ефектно головою замкнув передачу з лівого флангу.

Забивши три голи наприкінці зустрічі, підопічні Володимира Шарана відсвяткували важку перемогу – 3:1.

Склад ФК «Олександрія»

Перший тайм: Юрій Паньків, Каспарс Дубра, Антон Шендрік, Денис Мірошніченко, Роман Вантух, Євген Банада, Дмитро Гречишкін, Валерій Лучкевич, Кирило Ковалець, Максим Третьяков, Артем Сітало.

Другий тайм: Юрій Паньків, Денис Мірошніченко, Каспарс Дубра, Валерій Лучкевич, Антон Шендрік, Дмитро Гречишкін, Євген Банада (Артем Гордієнко 44'), Богдан Мишенко, Максим Третьяков, Кирило Ковалець, Артем Сітало.

Третій тайм: Олег Білик, Олександр Мельник, Владислав Бабогло, Павло Пашаєв, Тимур Стецьков, Артем Гордієнко (Євген Протасов 76'), Жоао Тейшейра, Олексій Довгий (Василь Грицук 76'), Максим Задерака, Богдан Мишенко (Андрій Запорожан 76'), Денис Безбородько.

Четвертий тайм: Дмитро Рудик, Андрій Запорожан, Владислав Бабогло, Євген Протасов, Павло Пашаєв, Максим Куліш, Артем Гордієнко, Дмитро Шастал, Денис Устименко, Василь Грицук, Максим Івахно.